• Главная /
  • Новини /

Державні місця у ВУЗах, від яких відмовилися абітурієнти, віддадуть дітям загиблих бійців АТО

Список бюджетників, які вступають на денну форму бакалаврату не  “підтягуватиметься”, навіть якщо хтось з рекомендованих до зарахування відмовиться від свого бюджетного місця.

Про це йдеться у листі-роз’ясненні Першого заступника Міністра України  Інни Совсун керівникам вищих навчальних закладів, повідомляє офіційний сайт МОН.

«Зарахування вступників на місця державного замовлення, які звільняються внаслідок невиконання вступниками вимог до зарахування на базі повної загальної середньої освіти для здобуття освітніх ступенів молодший бакалавр, бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), шляхом просування списків не проводиться. Невикористані місця державного замовлення повертаються відповідному державному замовнику», - зазначається в тексті листа.

Місця держбюджету, від яких відмовляться абітурієнти, використають для того, щоб забезпечити місцями пільгові категорії, а саме абітурієнтів, чиї батьки (батько) загинули захищаючи державу під час АТО.

Так, в листі зазначається, що вищі навчальні заклади можуть звертатися до своїх державних замовників – це може бути як МОН, так й інші Міністерства і навіть місцева влада – щоб вони виділили додаткові місця для навчання вступників пільгових категорій, передбачених Законами України, Указами Президента України та постановами Кабміну, що не пройшли на бюджет та зараховані на контракт.

Натомість, рейтинговий список абітурієнтів, що вступають у вищі навчальні заклади на здобуття  будь-якого іншого освітньо-кваліфікаційного рівня та/або не на денну форму навчання може змінюватись. Таким чином,  якщо ці абітурієнти  не виконають умов до зарахування – наприклад, не принесуть у визначений  термін оригінали своїх документів -  ВНЗ можуть зараховувати нижчих за рейтингом вступників на звільнені місця.

Нагадаємо, що списки зарахованих на бюджет мали бути оприлюднені до 12 години 6 серпня. Відповідний список «контрактників» оприлюднять 12 серпня.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно