Про нас

     Інтернет-магазин «znobooks.com.ua» є спеціалізованим онлайн-магазином книг для підготовки до ЗНО НМТ та ДПА. Тому у нас присутні всі книги, які найчастіше використовуються під час підготовки до ЗНО – комплексні видання, довідники, хрестоматії, збірники тестових завдань, тренажери, таблиці і схеми, збірники завдань, відповіді та інші актуальні на сьогоднішній день книги для якісної підготовки до ЗНО та ДПА.

     Пошук книг на нашому сайті дуже зручний, ви можете шукати їх за категоріями (по предметах), або скориставшись стрічкою «пошук по каталогу». Вибравши необхідні книги, Ви можете перейти безпосередньо до оформлення замовлення, де Вам будуть запропоновані різні варіанти оплати і доставки Вашого замовлення. Якщо у Вас виникли запитання, завжди можна проконсультуватися з менеджером, зателефонувавши за одним з номерів вказаних на сайті і ми допоможемо Вам.

     Ще хотілося б звернути Вашу увагу на те, що ми працюємо безпосередньо з видавництвами, тому Ви можете бути впевнені в оригінальності та якості товару запропонованого в нашому інтернет магазині.

     Що краще, купувати книги в інтернеті чи скористатися старим способом і зробити похід по магазинах Вашого міста? По-перше, жоден магазин не зможе похвалитися такою різноманітністю асортименту книг для підготовки до ЗНО та ДПА, як спеціалізований інтернет-магазин. По-друге, завжди є можливість замовити необхідну книгу практично в будь-який час доби і забрати її по дорозі з роботи (школи) на відділенні перевізника через кілька днів, не витрачаючи часу на похід по книжкових магазинах. Крім того, ми пропонуємо доставку невеликих партій книг - Ви можете замовити і отримати навіть одну необхідну Вам книгу, а при замовленні книг на суму від 2000 грн. ми оплатимо доставку книг до найближчого до Вас відділення Укрпошти або Нової Пошти. 

     Отже, тепер ви з легкістю можете замовити потрібну вам книгу онлайн, не виходячи з дому. При замовлені Вами товару, відправка здійснюється на наступний  день зручним для Вас способом. Співпраця нашого онлайн-магазину з найбільшими кур'єрськими службами України дозволяє організовувати доставку товарів по всій території України з мінімальною вартістю і термінами.

     Вдалих Вам покупок та якісної підготовки до ЗНО НМТ та ДПА!

 

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно